Q 25,0-JXS32P4-12-10/50-T3-FU-AEC-LF | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CRYSTAL 25,0MHZ 12PF SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 25 MHz ±10ppm גבישים 12pF 50 Ohms 4-SMD, ללא מוליכים |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | ESR (התנגדות טורית שקולה) 50 Ohms |
יצרן | אופן פעולה בסיסי |
סדרה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | ערכים נקובים AEC-Q200 |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג גבישMHz | מארז / תיבה |
תדר 25 MHz | מארז ההתקן של הספק SMD-4 (2.5x3.2) |
יציבות התדר ±50ppm | גודל / מידה אורך 0.126 אינץ' x רוחב 0.098 אינץ' (3.20 מ"מ x 2.50 מ"מ) |
אפיצות תדר ±10ppm | גובה - מקובע (מרבי) 0.028 אינץ' (0.70 מ"מ) |
קיבוליות עומס 12pF |