Q 26,0-JXS11-12-10/10-FU-LF
מק"ט מוצר של DigiKey
1908-Q260-JXS11-12-10/10-FU-LFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1908-Q260-JXS11-12-10/10-FU-LFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1908-Q260-JXS11-12-10/10-FU-LFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
Q 26,0-JXS11-12-10/10-FU-LF
תיאור
CRYSTAL 26.0000MHZ 12PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
26 MHz ±10ppm גבישים 12pF 90 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
90 Ohms
יצרן
אופן פעולה
בסיסי
סדרה
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
סוג
גבישMHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (1.2‏x‏1.6‏)
תדר
26 MHz
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.047‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 1.20‏ מ"מ)
יציבות התדר
±10ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.016‏ אינץ' (0.40‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm
מספר מוצר בסיס
קיבוליות עומס
12pF