EMCP101G5R6D1GV001T
מק"ט מוצר של DigiKey
709-EMCP101G5R6D1GV001TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
709-EMCP101G5R6D1GV001TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
709-EMCP101G5R6D1GV001TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EMCP101G5R6D1GV001T
תיאור
CAP PASSTHRU 5.6PF 100V 0603
תיאור מפורט
5.6 pF קבלי מעבר (feed through) 100V 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
EMCP101G5R6D1GV001T דגמים
קטגוריה
מתח - נומינלי
100V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
מקדם טמפרטורה
‎C0G, NP0 ‎
קיבוליות
5.6 pF
טולרנס
±0.5pF