EMCP500G100M1GV001T
מק"ט מוצר של DigiKey
709-EMCP500G100M1GV001TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
709-EMCP500G100M1GV001TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
709-EMCP500G100M1GV001TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EMCP500G100M1GV001T
תיאור
CAP PASSTHRU 10PF 20% 50V 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 pF קבלי מעבר (feed through) 50V 0603 (1608 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
EMCP500G100M1GV001T דגמים
קטגוריה
מתח - נומינלי
50V
יצרן
Johanson Dielectrics Inc.
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
מקדם טמפרטורה
‎C0G, NP0 ‎
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
סוג
Pass Through
גודל / מידה
אורך 0.064‏ אינץ' x‏ רוחב 0.035‏ אינץ' (1.63 מ"מ x‏ 0.89‏ מ"מ)
קיבוליות
10 pF
גובה (מקס')
0.026‏ אינץ' (0.65‏ מ"מ)
טולרנס
±20%