EMCT101G101M1GV001E
מק"ט מוצר של DigiKey
709-EMCT101G101M1GV001ETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
709-EMCT101G101M1GV001ECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
709-EMCT101G101M1GV001EDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EMCT101G101M1GV001E
תיאור
CAP PASSTHRU 100PF 20% 100V 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 pF קבלי מעבר (feed through) 100V 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
EMCT101G101M1GV001E דגמים
קטגוריה
מתח - נומינלי
100V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
מקדם טמפרטורה
‎C0G, NP0 ‎
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
גודל / מידה
אורך 0.080‏ אינץ' x‏ רוחב 0.050‏ אינץ' (2.03 מ"מ x‏ 1.27‏ מ"מ)
קיבוליות
100 pF
גובה (מקס')
0.040‏ אינץ' (1.02‏ מ"מ)
טולרנס
±20%