EMDF101W224M1GV001E
מק"ט מוצר של DigiKey
709-EMDF101W224M1GV001ETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
709-EMDF101W224M1GV001ECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
709-EMDF101W224M1GV001EDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EMDF101W224M1GV001E
תיאור
CAP PASSTHRU 0.22UF 100V 1210
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.22 µF קבלי מעבר (feed through) 100V 1210 (3225 מטרי), 3 פדי PC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
EMDF101W224M1GV001E דגמים
קטגוריה
מתח - נומינלי
100V
יצרן
Johanson Dielectrics Inc.
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
מקדם טמפרטורה
‎X7R‎
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
1210 (3225 מטרי), 3 פדי PC
סוג
Pass Through
גודל / מידה
אורך 0.125‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.18 מ"מ x‏ 2.49‏ מ"מ)
קיבוליות
0.22 µF
גובה (מקס')
0.070‏ אינץ' (1.78‏ מ"מ)
טולרנס
±20%