EMDK500W404M1GV001E
מק"ט מוצר של DigiKey
709-EMDK500W404M1GV001ETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
709-EMDK500W404M1GV001ECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
709-EMDK500W404M1GV001EDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EMDK500W404M1GV001E
תיאור
CAP PASSTHRU 0.4UF 20% 50V 1410
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.4 µF קבלי מעבר (feed through) 50V 1410 (3524 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
EMDK500W404M1GV001E דגמים
קטגוריה
מתח - נומינלי
50V
יצרן
Johanson Dielectrics Inc.
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
מקדם טמפרטורה
‎X7R‎
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
1410 (3524 מטרי)
סוג
Pass Through
גודל / מידה
אורך 0.140‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.56 מ"מ x‏ 2.49‏ מ"מ)
קיבוליות
0.4 µF
גובה (מקס')
0.070‏ אינץ' (1.78‏ מ"מ)
טולרנס
±20%