SCED502W102K4GV001E
מק"ט מוצר של DigiKey
709-SCED502W102K4GV001ETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
709-SCED502W102K4GV001ECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
709-SCED502W102K4GV001EDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SCED502W102K4GV001E
תיאור
CAP CER 1000PF 250VAC X7R 2211
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1000 pF ±10% 250V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 2211 (5728 מטרי)
מודלים EDA/CAD
SCED502W102K4GV001E דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
ערכים נקובים
Y2‎
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
2211 (5728 מטרי)
טולרנס
±10%