VPDD202W471K1GV001E
מק"ט מוצר של DigiKey
709-VPDD202W471K1GV001ETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
709-VPDD202W471K1GV001ECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
709-VPDD202W471K1GV001EDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VPDD202W471K1GV001E
תיאור
CAP CER 470PF 2KV X7R 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
470 pF ±10% ‎2000V (2kV)‎ קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 1206 (3216 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
VPDD202W471K1GV001E דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
מתח גבוה
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
1206 (3216 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.125‏ אינץ' x‏ רוחב 0.062‏ אינץ' (3.18 מ"מ x‏ 1.57‏ מ"מ)
טולרנס
±10%