VPDF202W222K1GV001E
מק"ט מוצר של DigiKey
709-VPDF202W222K1GV001ETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
709-VPDF202W222K1GV001ECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
709-VPDF202W222K1GV001EDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VPDF202W222K1GV001E
תיאור
CAP CER 2200PF 2KV X7R 1210
תיאור מפורט
2200 pF ±10% ‎2000V (2kV)‎ קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 1210 (3225 מטרי)
מודלים EDA/CAD
VPDF202W222K1GV001E דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
1210 (3225 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.125‏ אינץ' x‏ רוחב 0.095‏ אינץ' (3.18 מ"מ x‏ 2.41‏ מ"מ)
טולרנס
±10%