VPDR302W102K1GV001E
מק"ט מוצר של DigiKey
709-VPDR302W102K1GV001ETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
709-VPDR302W102K1GV001ECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
709-VPDR302W102K1GV001EDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VPDR302W102K1GV001E
תיאור
CAP CER 1000PF 3KV X7R 1812
תיאור מפורט
1000 pF ±10% ‎3000V (3kV)‎ קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 1812 (4532 מטרי)
מודלים EDA/CAD
VPDR302W102K1GV001E דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
1812 (4532 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.177‏ אינץ' x‏ רוחב 0.125‏ אינץ' (4.50 מ"מ x‏ 3.18‏ מ"מ)
טולרנס
±10%