5515BP15B0975001E
מק"ט מוצר של DigiKey
712-5515BP15B0975001ETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
712-5515BP15B0975001ECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
712-5515BP15B0975001EDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
5515BP15B0975001E
תיאור
RF FILTER BAND PASS 5.5GHZ 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
5.5GHz מרכז תדר מעביר פס תדרים מסנני RF (תדר רדיו) 975MHz רוחב-פס 1.5dB 0805 (2012 מטרי), 4 פדי PC
קטגוריה
סוג מסנן
מעביר פס תדרים
יצרן
Johanson Technology Inc.
הפסדי תחיבה
1.5dB
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי), 4 פדי PC
תדר
5.5GHz מרכז
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
רוחב פס
975MHz