QEDB102Q270F1GV001E
מק"ט מוצר של DigiKey
712-QEDB102Q270F1GV001ETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
QEDB102Q270F1GV001E
תיאור
CAP CER 27PF 1KV NP0 1111
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
27 pF ±1% 1000V (1kV) קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 1111 (2828 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
QEDB102Q270F1GV001E דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
מאפיינים
גורם Q גבוה, הפסד נמוך, מתח גבוה
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
1111 (2828 מטרי)
טולרנס
±1%