QEDB102Q560F1GV001E
מק"ט מוצר של DigiKey
712-QEDB102Q560F1GV001ETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
QEDB102Q560F1GV001E
תיאור
CAP CER 56PF 1KV NP0 1111
תיאור מפורט
56 pF ±1% 1000V (1kV) קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 1111 (2828 מטרי)
מודלים EDA/CAD
QEDB102Q560F1GV001E דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
1111 (2828 מטרי)
טולרנס
±1%