QEDB501Q101J1GV001E
מק"ט מוצר של DigiKey
712-QEDB501Q101J1GV001ETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
712-QEDB501Q101J1GV001ECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
712-QEDB501Q101J1GV001EDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
QEDB501Q101J1GV001E
תיאור
CAP CER 100PF 500V C0G/NP0 1111
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 pF ±5% 500V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 1111 (2828 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
QEDB501Q101J1GV001E דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
מאפיינים
גורם Q גבוה, הפסד נמוך, מתח גבוה
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
1111 (2828 מטרי)
טולרנס
±5%