QEDB501Q120J1GV001E
מק"ט מוצר של DigiKey
712-QEDB501Q120J1GV001ETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
712-QEDB501Q120J1GV001ECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
712-QEDB501Q120J1GV001EDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
QEDB501Q120J1GV001E
תיאור
CAP CER 12PF 500V C0G/NP0 1111
תיאור מפורט
12 pF ±5% 500V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 1111 (2828 מטרי)
מודלים EDA/CAD
QEDB501Q120J1GV001E דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
1111 (2828 מטרי)
טולרנס
±5%