QLCD250Q0R5A1GV001T
מק"ט מוצר של DigiKey
712-QLCD250Q0R5A1GV001TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
712-QLCD250Q0R5A1GV001TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
712-QLCD250Q0R5A1GV001TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
QLCD250Q0R5A1GV001T
תיאור
CAP CER 0.5PF 25V C0G/NP0 0201
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.5 pF ±0.05pF 25V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0201 (0603 מטרי)
מודלים EDA/CAD
QLCD250Q0R5A1GV001T דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
0201 (0603 מטרי)
טולרנס
±0.05pF