QLCD250Q0R6B1GV001T זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Johanson Technology Inc.
קיים במלאי: 15,367
גיליון נתונים
ישירים
KEMET
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
Murata Electronics
0.6 pF ±0.1pF 25V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0201 (0603 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
QLCD250Q0R6B1GV001T
מק"ט מוצר של DigiKey
712-QLCD250Q0R6B1GV001TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
QLCD250Q0R6B1GV001T
תיאור
CAP CER 0.6PF 25V NP0 0201
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
QLCD250Q0R6B1GV001T דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±0.1pF