QLCD250Q0R7A1GV001T זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
KEMET
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
Murata Electronics
קיים במלאי: 103,247
גיליון נתונים
0.7 pF ±0.05pF 25V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0201 (0603 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
QLCD250Q0R7A1GV001T
מק"ט מוצר של DigiKey
712-QLCD250Q0R7A1GV001TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
712-QLCD250Q0R7A1GV001TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
712-QLCD250Q0R7A1GV001TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
QLCD250Q0R7A1GV001T
תיאור
CAP CER 0.7PF 25V C0G/NP0 0201
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
QLCD250Q0R7A1GV001T דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
מאפיינים
גורם Q גבוה, הפסד נמוך
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±0.05pF