QSCF500Q1R5B1GV001T
מק"ט מוצר של DigiKey
712-QSCF500Q1R5B1GV001TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
712-QSCF500Q1R5B1GV001TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
712-QSCF500Q1R5B1GV001TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
QSCF500Q1R5B1GV001T
תיאור
CAP CER 1.5PF 50V C0G/NP0 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.5 pF ±0.1pF 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0402 (1005 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
QSCF500Q1R5B1GV001T דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סדרה
מאפיינים
גורם Q גבוה, הפסד נמוך, ESR מאוד נמוך
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
0402 (1005 מטרי)
טולרנס
±0.1pF