QSCF500Q5R6B1GV001T
מק"ט מוצר של DigiKey
712-QSCF500Q5R6B1GV001TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
712-QSCF500Q5R6B1GV001TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
712-QSCF500Q5R6B1GV001TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
QSCF500Q5R6B1GV001T
תיאור
CAP CER 5.6PF 50V C0G/NP0 0402
תיאור מפורט
5.6 pF ±0.1pF 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0402 (1005 מטרי)
מודלים EDA/CAD
QSCF500Q5R6B1GV001T דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
טולרנס
±0.1pF