B10B-PASK-1(LF)(SN)
B10B-PASK-1(LF)(SN)
B10B-PASK-1
מק"ט מוצר של DigiKey
455-B10B-PASK-1-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
B10B-PASK-1
תיאור
CONN HEADER VERT 10POS 2MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 10 חיבורים 0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
B10B-PASK-1 דגמים
קטגוריה
אורך המגע - זקף
0.118‏ אינץ' (3.00‏ מ"מ)
יצרן
אורך מגע כולל
סדרה
גובה הבידוד
אריזה
בתפזורת
צורת המגע
מרובע
סטטוס החלק
פעיל
גימור מגע - חיבור
בדיל
סוג מחבר
גימור מגע - זקף
בדיל
סוג מגע
פין זכר
חומר מגע
סגסוגת נחושת
פסיעה - חיבור
חומר בידוד
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT), ממולא זכוכית
מספר המיקומים
מאפיינים
מוביל לוח
מספר השורות
1
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C
מספר המיקומים הטעונים
הכול
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סגנון
צבע בידוד
טבעי
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
דירוג זרם (אמפר)
3A
סוג ההרכבה
ערך נקוב של המתח
250V