B10B-ZR-3.4
מק"ט מוצר של DigiKey
455-B10B-ZR-3.4-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
B10B-ZR-3.4
תיאור
CONN HEADER VERT 10POS 1.5MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 10 חיבורים 0.059‏ אינץ' (1.50‏ מ"מ)
קטגוריה
אורך מגע - בחיבור
0.094‏ אינץ' (2.40‏ מ"מ)
יצרן
אורך המגע - זקף
סדרה
גובה הבידוד
אריזה
בתפזורת
צורת המגע
עגול
סטטוס החלק
פעיל
גימור מגע - חיבור
בדיל
סוג מחבר
גימור מגע - זקף
בדיל
סוג מגע
פין זכר
חומר מגע
פליז
פסיעה - חיבור
חומר בידוד
פוליאמיד (PA66), ניילון 6/6, ממולא זכוכית
מספר המיקומים
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C
מספר השורות
1
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מספר המיקומים הטעונים
הכול
צבע בידוד
טבעי
סגנון
דירוג זרם (אמפר)
1A
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
ערך נקוב של המתח
50V