B10B-ZR-SM4-TF(LF)(SN)
B10B-ZR-SM4-TF(LF)(SN)
B10B-ZR-SM4-TF
מק"ט מוצר של DigiKey
455-B10B-ZR-SM4-TFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
455-B10B-ZR-SM4-TFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
455-B10B-ZR-SM4-TFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
B10B-ZR-SM4-TF
תיאור
CONN HEADER SMD 10POS 1.5MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 10 חיבורים 0.059‏ אינץ' (1.50‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
B10B-ZR-SM4-TF דגמים
קטגוריה
סוג הידוק
נועל מעצור
יצרן
גובה הבידוד
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
סדרה
צורת המגע
עגול
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
גימור מגע - חיבור
בדיל
סטטוס החלק
פעיל
גימור מגע - זקף
בדיל
סוג מחבר
חומר מגע
פליז
סוג מגע
פין זכר
חומר בידוד
פוליאמיד (PA6T), ניילון 6T, ממולא זכוכית
פסיעה - חיבור
מאפיינים
רתק הלחמה
מספר המיקומים
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C
מספר השורות
1
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מספר המיקומים הטעונים
הכול
צבע בידוד
טבעי
סגנון
דירוג זרם (אמפר)
1A
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
ערך נקוב של המתח
50V