B12B-PASK(LF)(SN)
B12B-PASK(LF)(SN)
B12B-PASK
מק"ט מוצר של DigiKey
455-B12B-PASK-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
B12B-PASK
תיאור
CONN HEADER VERT 12POS 2MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 12 חיבורים 0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
קטגוריה
אורך מגע - בחיבור
0.126‏ אינץ' (3.20‏ מ"מ)
יצרן
אורך המגע - זקף
סדרה
אורך מגע כולל
אריזה
בתפזורת
גובה הבידוד
סטטוס החלק
פעיל
צורת המגע
מרובע
סוג מחבר
גימור מגע - חיבור
בדיל
סוג מגע
פין זכר
גימור מגע - זקף
בדיל
פסיעה - חיבור
חומר מגע
סגסוגת נחושת
מספר המיקומים
חומר בידוד
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT), ממולא זכוכית
מספר השורות
1
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C
מספר המיקומים הטעונים
הכול
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סגנון
צבע בידוד
טבעי
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
דירוג זרם (אמפר)
3A
סוג ההרכבה
ערך נקוב של המתח
250V