B12B-XASK-1-A(LF)(SN)
B12B-XASK-1-A(LF)(SN)
B12B-XASK-1-A
מק"ט מוצר של DigiKey
455-B12B-XASK-1-A-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
B12B-XASK-1-A
תיאור
CONN HEADER VERT 12POS 2.5MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 12 חיבורים 0.098‏ אינץ' (2.50‏ מ"מ)
קטגוריה
אורך המגע - זקף
0.118‏ אינץ' (3.00‏ מ"מ)
יצרן
גובה הבידוד
סדרה
צורת המגע
עגול
אריזה
בתפזורת
גימור מגע - חיבור
בדיל
סטטוס החלק
פעיל
גימור מגע - זקף
בדיל
סוג מחבר
חומר מגע
סגסוגת נחושת
סוג מגע
פין זכר
חומר בידוד
פוליאמיד (PA66), ניילון 6/6, ממולא זכוכית
פסיעה - חיבור
מאפיינים
מוביל לוח
מספר המיקומים
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C
מספר השורות
1
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מספר המיקומים הטעונים
הכול
צבע בידוד
טבעי
סגנון
דירוג זרם (אמפר)
3A
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
ערך נקוב של המתח
250V