B16B-PH-K-S אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
TE Connectivity AMP Connectors
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Sullins Connector Solutions
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
B16B-PH-K-S(LF)(SN)
B16B-PH-K-S(LF)(SN)
B16B-PH-K-S
מק"ט מוצר של DigiKey
455-1718-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
B16B-PH-K-S
תיאור
CONN HEADER VERT 16POS 2MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
B16B-PH-K-S דגמים
קטגוריה
אורך מגע - בחיבור
יצרן
אורך המגע - זקף
סדרה
אורך מגע כולל
אריזה
בתפזורת
גובה הבידוד
סטטוס החלק
פעיל
צורת המגע
מרובע
סוג מחבר
גימור מגע - חיבור
בדיל
סוג מגע
פין זכר
גימור מגע - זקף
בדיל
פסיעה - חיבור
חומר מגע
פליז
מספר המיקומים
חומר בידוד
פוליאמיד (PA66), ניילון 6/6
מספר השורות
1
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C
מספר המיקומים הטעונים
הכול
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סגנון
צבע בידוד
טבעי
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
דירוג זרם (אמפר)
2A
סוג ההרכבה
ערך נקוב של המתח
100V