B32B-XADSS-N
מק"ט מוצר של DigiKey
455-B32B-XADSS-N-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
B32B-XADSS-N
תיאור
CONN HEADER VERT 32POS 2.5MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 32 חיבורים 0.098‏ אינץ' (2.50‏ מ"מ)
קטגוריה
סוג הידוק
כבש (Ramp) נועל
יצרן
אורך המגע - זקף
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
סדרה
גובה הבידוד
אריזה
בתפזורת
צורת המגע
עגול
סטטוס החלק
פעיל
גימור מגע - חיבור
בדיל
סוג מחבר
גימור מגע - זקף
בדיל
סוג מגע
פין זכר
חומר מגע
סגסוגת נחושת
פסיעה - חיבור
חומר בידוד
פוליאמיד (PA66), ניילון 6/6, ממולא זכוכית
מספר המיקומים
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C
מספר השורות
2
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מרווח שורות - בחיבור
צבע בידוד
טבעי
מספר המיקומים הטעונים
הכול
דירוג זרם (אמפר)
3A
סגנון
ערך נקוב של המתח
250V