BM11B-SRSS-TBT
מק"ט מוצר של DigiKey
455-BM11B-SRSS-TBTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
455-BM11B-SRSS-TBTCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BM11B-SRSS-TBT
תיאור
CONN HEADER SMD 11POS 1MM
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 11 חיבורים 0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ)
קטגוריה
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
יצרן
גובה הבידוד
0.167‏ אינץ' (4.25‏ מ"מ)
סדרה
צורת המגע
מרובע
חומר מגע
סגסוגת נחושת
סוג מגע
פין זכר
חומר בידוד
פוליאמיד (PA), ניילון
פסיעה - חיבור
מאפיינים
Pick and Place, ריתוק הלחמה
מספר המיקומים
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C
דירוג זרם (אמפר)
1A
ערך נקוב של המתח
50V