BM12B-GHS-TBT(LF)(SN)(N)
BM12B-GHS-TBT(LF)(SN)(N)
BM12B-GHS-TBT
מק"ט מוצר של DigiKey
455-BM12B-GHS-TBTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
455-BM12B-GHS-TBTCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
455-BM12B-GHS-TBTDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BM12B-GHS-TBT
תיאור
CONN HEADER SMD 12POS 1.25MM
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 12 חיבורים 0.049‏ אינץ' (1.25‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BM12B-GHS-TBT דגמים
קטגוריה
סוג הידוק
כבש (Ramp) נועל
יצרן
גובה הבידוד
0.159‏ אינץ' (4.05‏ מ"מ)
סדרה
צורת המגע
מלבני
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
חומר מגע
ארד זרחני
סוג מגע
מגע מעוטף חיצוני
חומר בידוד
פוליאמיד (PA9T), ניילון 9T
פסיעה - חיבור
מאפיינים
Pick and Place, ריתוק הלחמה
מספר המיקומים
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C
דירוג זרם (אמפר)
1A
ערך נקוב של המתח
50V