BM14B-SRSS-TBT(LF)(SN)
BM14B-SRSS-TBT(LF)(SN)
BM14B-SRSS-TBT
מק"ט מוצר של DigiKey
455-BM14B-SRSS-TBTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
455-BM14B-SRSS-TBTCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
455-BM14B-SRSS-TBTDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BM14B-SRSS-TBT
תיאור
CONN HEADER SMD 14POS 1MM
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 14 חיבורים 0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BM14B-SRSS-TBT דגמים
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מאפיינים
Pick and Place, ריתוק הלחמה
מספר המיקומים
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C
דירוג זרם (אמפר)
1A
ערך נקוב של המתח
50V