BM15B-SRSS-TB(LF)(SN)
BM15B-SRSS-TB(LF)(SN)
BM15B-SRSS-TB
מק"ט מוצר של DigiKey
455-1801-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
455-1801-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
455-1801-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BM15B-SRSS-TB
תיאור
CONN HEADER SMD 15POS 1MM
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 15 חיבורים 0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ)
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מאפיינים
רתק הלחמה
מספר המיקומים
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C
דירוג זרם (אמפר)
1A
ערך נקוב של המתח
50V