S10B-PUDSS-1(LF)(SN)
S10B-PUDSS-1(LF)(SN)
S10B-PUDSS-1
מק"ט מוצר של DigiKey
455-S10B-PUDSS-1-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
S10B-PUDSS-1
תיאור
CONN HEADER R/A 10POS 2MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר, זווית ישרה 10 חיבורים 0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
קטגוריה
סוג הידוק
מחזק סגר
יצרן
אורך המגע - זקף
0.118‏ אינץ' (3.00‏ מ"מ)
סדרה
גובה הבידוד
אריזה
מגש
צורת המגע
מרובע
סטטוס החלק
פעיל
גימור מגע - חיבור
בדיל
סוג מחבר
גימור מגע - זקף
בדיל
סוג מגע
פין זכר
חומר מגע
סגסוגת נחושת
פסיעה - חיבור
חומר בידוד
פוליאמיד (PA66), ניילון 6/6, ממולא זכוכית
מספר המיקומים
מאפיינים
מוביל לוח
מספר השורות
2
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C
מרווח שורות - בחיבור
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מספר המיקומים הטעונים
הכול
צבע בידוד
טבעי
סגנון
דירוג זרם (אמפר)
3A
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
ערך נקוב של המתח
250V