S10B-ZR-3.4
מק"ט מוצר של DigiKey
455-S10B-ZR-3.4-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
S10B-ZR-3.4
תיאור
CONN HEADER R/A 10POS 1.5MM
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר, זווית ישרה 10 חיבורים 0.059‏ אינץ' (1.50‏ מ"מ)
קטגוריה
סוג הידוק
נועל מעצור
יצרן
אורך המגע - זקף
0.134‏ אינץ' (3.40‏ מ"מ)
אריזה
בתפזורת
צורת המגע
עגול
חומר מגע
פליז
פסיעה - חיבור
חומר בידוד
פוליאמיד (PA66), ניילון 6/6, ממולא זכוכית
מספר המיקומים
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C
מספר השורות
1
דירוג זרם (אמפר)
1A
ערך נקוב של המתח
50V