S10B-ZR-SM2-TF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
TE Connectivity AMP Connectors
קיים במלאי: 18,926
גיליון נתונים
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית, זווית ישרה 10 חיבורים 0.059‏ אינץ' (1.50‏ מ"מ)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
S10B-ZR-SM2-TF
מק"ט מוצר של DigiKey
455-S10B-ZR-SM2-TFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
S10B-ZR-SM2-TF
תיאור
CONN HEADER SMD R/A 10POS 1.5MM
סוג הידוק
נועל מעצור
יצרן
אורך מגע - בחיבור
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
צורת המגע
עגול
חומר מגע
פליז
פסיעה - חיבור
חומר בידוד
פוליאמיד (PA46), ניילון 4/6, ממולא זכוכית
מספר המיקומים
מאפיינים
מוביל לוח
מספר השורות
1
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C
דירוג זרם (אמפר)
1A
סוג ההרכבה
ערך נקוב של המתח
50V