S11B-PH-K-S(LF)(SN)
S11B-PH-K-S(LF)(SN)
S11B-PH-K-S
מק"ט מוצר של DigiKey
455-1728-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
S11B-PH-K-S
תיאור
CONN HEADER R/A 11POS 2MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר, זווית ישרה 11 חיבורים 0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
קטגוריה
סוג הידוק
נועל מעצור
יצרן
אורך מגע - בחיבור
0.130‏ אינץ' (3.30‏ מ"מ)
סדרה
אורך המגע - זקף
אריזה
בתפזורת
גובה הבידוד
סטטוס החלק
פעיל
צורת המגע
מרובע
סוג מחבר
גימור מגע - חיבור
בדיל
סוג מגע
פין זכר
גימור מגע - זקף
בדיל
פסיעה - חיבור
חומר מגע
פליז
מספר המיקומים
חומר בידוד
פוליאמיד (PA66), ניילון 6/6
מספר השורות
1
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C
מספר המיקומים הטעונים
הכול
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סגנון
צבע בידוד
טבעי
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
דירוג זרם (אמפר)
2A
סוג ההרכבה
ערך נקוב של המתח
100V