S15B-PH-SM4-TB(LF)(SN)
S15B-PH-SM4-TB(LF)(SN)
S15B-PH-SM4-TB
מק"ט מוצר של DigiKey
455-S15B-PH-SM4-TBTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
455-S15B-PH-SM4-TBCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
455-S15B-PH-SM4-TBDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
S15B-PH-SM4-TB
תיאור
CONN HEADER SMD R/A 15POS 2MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית, זווית ישרה 15 חיבורים 0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
קטגוריה
סוג הידוק
נועל מעצור
יצרן
אורך מגע - בחיבור
0.130‏ אינץ' (3.30‏ מ"מ)
סדרה
גובה הבידוד
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
צורת המגע
מרובע
סטטוס החלק
פעיל
גימור מגע - חיבור
בדיל
סוג מחבר
גימור מגע - זקף
בדיל
סוג מגע
פין זכר
חומר מגע
סגסוגת נחושת
פסיעה - חיבור
חומר בידוד
פוליאמיד (PA6T), ניילון 6T
מספר המיקומים
מאפיינים
רתק הלחמה
מספר השורות
1
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C
מספר המיקומים הטעונים
הכול
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סגנון
צבע בידוד
טבעי
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
דירוג זרם (אמפר)
2A
סוג ההרכבה
ערך נקוב של המתח
100V