S18B-PHDSS(LF)(SN)
S18B-PHDSS(LF)(SN)
S18B-PHDSS
מק"ט מוצר של DigiKey
455-S18B-PHDSS-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
S18B-PHDSS
תיאור
CONN HEADER R/A 18POS 2MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר, זווית ישרה 18 חיבורים 0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
S18B-PHDSS דגמים
קטגוריה
סוג הידוק
נועל מעצור
יצרן
אורך מגע - בחיבור
0.114‏ אינץ' (2.90‏ מ"מ)
סדרה
אורך המגע - זקף
אריזה
בתפזורת
גובה הבידוד
סטטוס החלק
פעיל
צורת המגע
מרובע
סוג מחבר
גימור מגע - חיבור
בדיל
סוג מגע
פין זכר
גימור מגע - זקף
בדיל
פסיעה - חיבור
חומר מגע
סגסוגת נחושת
מספר המיקומים
חומר בידוד
פוליאמיד (PA), ניילון, ממולא זכוכית
מספר השורות
2
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C
מרווח שורות - בחיבור
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מספר המיקומים הטעונים
הכול
צבע בידוד
טבעי
סגנון
דירוג זרם (אמפר)
3A
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
ערך נקוב של המתח
250V