SM12B-SRSS-TB(LF)(SN)
SM12B-SRSS-TB(LF)(SN)
SM12B-SRSS-TB
מק"ט מוצר של DigiKey
455-SM12B-SRSS-TBTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
455-SM12B-SRSS-TBCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
455-SM12B-SRSS-TBDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SM12B-SRSS-TB
תיאור
CONN HEADER SMD R/A 12POS 1MM
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית, זווית ישרה 12 חיבורים 0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SM12B-SRSS-TB דגמים
גובה הבידוד
0.114‏ אינץ' (2.90‏ מ"מ)
סדרה
צורת המגע
מרובע
חומר מגע
סגסוגת נחושת
סוג מגע
פין זכר
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C
דירוג זרם (אמפר)
1A
ערך נקוב של המתח
50V