SM16B-SHLS-TF(LF)(SN)
SM16B-SHLS-TF(LF)(SN)
SM16B-SHLS-TF(LF)(SN)
מק"ט מוצר של DigiKey
455-3965-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
455-SM16B-SHLS-TFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
455-SM16B-SHLS-TF(LF)(SN)DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SM16B-SHLS-TF(LF)(SN)
תיאור
CONN HEADER SMD R/A 16POS 1MM
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית, זווית ישרה 16 חיבורים 0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ)
גובה הבידוד
0.069‏ אינץ' (1.75‏ מ"מ)
סדרה
צורת המגע
מלבני
חומר מגע
ארד זרחני
סוג מגע
מגע מעוטף חיצוני
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C
דירוג זרם (אמפר)
1A
ערך נקוב של המתח
50V