A700X157M006ATE015
מק"ט מוצר של DigiKey
399-3055-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-3055-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-3055-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
A700X157M006ATE015
תיאור
CAP ALUM POLY 150UF 20% 6.3V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
150 µF 6.3 V קבלי פולימר - אלומיניום 2917 (7343 מטרי) 15mOhm 2000 שעות ב-125°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
A700X157M006ATE015 דגמים
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-125°C
יצרן
KEMET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
יישומים
שימוש כללי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר גבוה
3.9 A @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.287‏ אינץ' x‏ רוחב 0.169‏ אינץ' (7.30 מ"מ x‏ 4.30‏ מ"מ)
סוג
פולימר
גובה - מקובע (מרבי)
0.169‏ אינץ' (4.30‏ מ"מ)
קיבוליות
150 µF
חתימת שטח של הרכבה משטחית
טולרנס
±20%
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - נומינלי
6.3 V
מארז‏ / תיבה
2917 (7343 מטרי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
15mOhm