A750BG337M0JAAE020
מק"ט מוצר של DigiKey
399-A750BG337M0JAAE020-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
A750BG337M0JAAE020
תיאור
CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 µF 6.3 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, תיבה 20mOhm 2000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
A750BG337M0JAAE020 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
זרם אדווה בתדר נמוך
155 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
3.1 A @ 100 kHz
ריווח מוליכים
0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
גודל / מידה
קוטר 0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
קיבוליות
330 µF
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
6.3 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
20mOhm
מספר מוצר בסיס
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C