A750BK107M1AAAE024
מק"ט מוצר של DigiKey
399-A750BK107M1AAAE024-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
A750BK107M1AAAE024
תיאור
CAP ALUM POLY 100UF 20% 10V TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 µF 10 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, תיבה 24mOhm 2000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
A750BK107M1AAAE024 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
יצרן
KEMET
יישומים
שימוש כללי
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
124.5 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
2.49 A @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
סוג
פולימר
גודל / מידה
קוטר 0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
קיבוליות
100 µF
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח - נומינלי
10 V
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
24mOhm
מספר מוצר בסיס
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C