A750EK337M1AAAE016
מק"ט מוצר של DigiKey
399-A750EK337M1AAAE016-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
A750EK337M1AAAE016
תיאור
CAP ALUM POLY 330UF 20% 10V TH
תיאור מפורט
330 µF 10 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, תיבה 16mOhm 2000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
A750EK337M1AAAE016 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
זרם אדווה בתדר נמוך
205 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
4.1 A @ 100 kHz
קיבוליות
330 µF
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
10 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
16mOhm
מספר מוצר בסיס
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C