A750EK476M1EAAE040
מק"ט מוצר של DigiKey
399-13665-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
A750EK476M1EAAE040
תיאור
CAP ALUM POLY 47UF 20% 25V TH
תיאור מפורט
47 µF 25 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, תיבה 40mOhm 2000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
A750EK476M1EAAE040 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
זרם אדווה בתדר נמוך
145 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
2.9 A @ 100 kHz
קיבוליות
47 µF
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
25 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
40mOhm
מספר מוצר בסיס
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C