A750KS227M1EEAE015
מק"ט מוצר של DigiKey
399-A750KS227M1EEAE015-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
A750KS227M1EEAE015
תיאור
CAP ALUM POLY 220UF 20% 25V TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 µF 25 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, תיבה 15mOhm 2000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
A750KS227M1EEAE015 דגמים
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
זרם אדווה בתדר נמוך
221 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
4.42 A @ 100 kHz
ריווח מוליכים
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
קיבוליות
220 µF
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
25 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
15mOhm