A750KW337M1VAAE020
מק"ט מוצר של DigiKey
399-A750KW337M1VAAE020-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
A750KW337M1VAAE020
תיאור
CAP ALUM POLY 330UF 20% 35V TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 µF 35 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, תיבה 20mOhm 2000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
A750KW337M1VAAE020 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
זרם אדווה בתדר נמוך
205 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
4.1 A @ 100 kHz
ריווח מוליכים
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
קיבוליות
330 µF
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
35 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
20mOhm
מספר מוצר בסיס
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C