A759BQ106M1VAAE090 | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | 399-A759BQ106M1VAAE090-ND |
יצרן | |
תיאור | CAP ALUM POLY 10UF 20% 35V TH |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 20 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 10 µF 35 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, תיבה 90mOhm 2000 שעות ב-125°C |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | A759BQ106M1VAAE090 דגמים |
קטגוריה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
יצרן KEMET | יישומים שימוש כללי |
סדרה | זרם אדווה בתדר נמוך 17 mA @ 120 Hz |
אריזה בתפזורת | זרם אדווה בתדר גבוה 340 mA @ 100 kHz |
סטטוס החלק פעיל | ריווח מוליכים 0.079 אינץ' (2.00 מ"מ) |
סוג פולימר | גודל / מידה קוטר 0.197 אינץ' (5.00 מ"מ) |
קיבוליות 10 µF | גובה - מקובע (מרבי) 0.472 אינץ' (12.00 מ"מ) |
מתח - נומינלי 35 V | מארז / תיבה רדיאלי, תיבה |
ESR (התנגדות טורית שקולה) 90mOhm | מספר מוצר בסיס |
אורך חיים @ טמפרטורה 2000 שעות ב-125°C |