A759KS336M1KAAE055
מק"ט מוצר של DigiKey
399-15641-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
A759KS336M1KAAE055
תיאור
CAP ALUM POLY 33UF 20% 80V TH
תיאור מפורט
33 µF 80 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, תיבה 55mOhm 2000 שעות ב-125°C
מודלים EDA/CAD
A759KS336M1KAAE055 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
זרם אדווה בתדר נמוך
91.95 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
1.839 A @ 100 kHz
ריווח מוליכים
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
קיבוליות
33 µF
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
80 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
55mOhm
מספר מוצר בסיס
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-125°C