A759MS477M1EAAE022 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
KEMET
קיים במלאי: 6,699
גיליון נתונים
470 µF 25 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, תיבה 22mOhm 2000 שעות ב-125°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
A759MS477M1EAAE022
מק"ט מוצר של DigiKey
399-A759MS477M1EAAE022-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
A759MS477M1EAAE022
תיאור
CAP ALUM POLY 470UF 20% 25V TH
תיאור מפורט
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-125°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
זרם אדווה בתדר נמוך
242.2 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
4.844 A @ 100 kHz
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
קיבוליות
470 µF
גודל / מידה
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
25 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
22mOhm